חדשות ומבצעים

15% הנחה על כל סוגי פוליש למגיעים מהאתר

פוליש לרצפה נקיון בתים

אחת ממשימות החובה בכל מעבר דירה היא משימת הניקיון. תמיד נדרשים לשם כך לפחות כמה ימים ולפחות כמה מתנדבים לעזור על מנת לסיים את משימת ניקיון בית חדש בזמן. אם אתם לא רוצים להיות מותשים מתהליך הניקיון ואתם מעוניינים לשמור את הכוחות שלכם לאריזה, הובלה ופריקה, תוכלו לפנות לשירותי ניקיון ביתים שמספקות חברות ניקיון מקצועיות. במקום שתיאלצו למלות את מצברי חומרי הניקוי בבית ולבזבז שעות ארוכות בעבודה פיזית קשה, אפשר לפנות למומחים שיעשו את העבודה תוך זמן קצר וביעילות רבה.


איך זה עובד

על מנת ליהנות מהשירות וכל הנוחות שהוא מביא עימו, כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות לחברת ניקיון מקצועית לפני שאתם עוברים לבית החדש. מומלץ להזמין שירות של ניקיון בתים כשבוע לפני המעבר המתוכנן. בשבוע הזה חברת ניקיון תשלח לבית את הצוותים שלה על מנת לסלק את כל שאריות הבניה, כדי לנקות את החלונות ואת התריסים וכדי להביא את הבית או את הדירה למצב המתאים למגורי האדם. אם מדובר על בית גדול או על דירה בעלת כמה חדרים ידרשו לחברת ניקיון מקצועית כמה ימי עבודה. במידה ויש לכם או לאחד מבני הבית רגישות לחומרי ניקוי או במידה ואתם מעוניינים שהניקיון יעשה עם חומרי הניקוי הידידותיים לסביבה, תוכלו לבקש זאת ולחברת ניקיון מקצועית לא תהיה שום ביעה להיענות לבקשתכם.


על מה חשוב להקפיד כאשר בוחרים חברת ניקיון בתים

אם החלטתם לבחור בנוחות ששירותי ניקיון בית חדש יספקו לכם, עומדת בפניכם המשימה לבחור את חברת הניקיון הנכונה. כיצד עושים זאת כאשר פועלות בישראל עשרות חברות ניקיון שמציעות שירותי ניקיון בית חדש? קודם כל כמובן על פי מחיר השירות, אך לא על פי המחיר הזול ביותר כי במידה וחברה אחת מציעה לכם הצעת מחיר זולה מדיי כנראה שהיא חוסכת על חומרי הניקוי או על כוח אדם. לאחר בחירת המחיר המתאים, מומלץ לבדוק גם האם החברה מוכנה להתחייב לעמידה בזמנים והאם יש לה ביטוח למקרה שיגרם נזק כלשהו לרכוש הלקוח. חברת ניקיון מקצועית עובדת תמיד עם ביטוח כזה ותשמח להתחייב לעמידה ביעד סיום העבודה.

"נקי נקי" מתמחה בניקיון דירות ובתים חדשים לפני כניסה ובניקיון דירות ובתים לאחר שיפוץ.
החל מניקיון הארונות, חדרי אמבטיה, חלונות פנלים וכו' וכלה בקירצוף הרצפה בעזרת "מכונת פוליש".
חברתנו וצוות עובדיה משתמשים בחומרי הניקוי מהאיכותיים והטובים בענף הניקיון ובמכונות הפוליש המתקדמות בעולם.