חדשות ומבצעים

15% הנחה על כל סוגי פוליש למגיעים מהאתר

ניקיון חדרי מדרגות

חדר מדרגות נקי ומסודר הוא כמו כרטיס ביקור של בניין המגורים. במידה וחדר המדרגות נראה מושקע ומטופח זה מעלה את ערך הדירות וגם יוצר רושם נעים בכניסה לבניין. בנוסף, זה משפר בצורה ניכרת את תרבות הדיור בתוך הבניין ומשרה אווירה נעימה. על מנת לשפר בצורה ניכרת את חדר המדרגות שלכם ועל מנת לשדרג את המראה שלו, לא חייבים ללכת על שיפוץ ולהוציא לשם כך הרבה כסף.

שירותי ניקיון חדרי מדרגות המסופקים על ידי חברת ניקיון מקצועית שעושה גם ווקס ופוליש יכולים להפוך את חדר המדרגות של כל בניין מגורים להרבה יותר אסטטי. במידה ותפנו לחברת נקי נקי, היא תשמח גם לספק לכם שירותי חידוש ייחודיים שיכולים לשפר בצורה ניכרת את המראה של חדר מדגרות. חברת נקי נקי מזמינה אתכם לפנות אליה והיא תשמח לספק לכם שירותי ניקיון וחידוש חדר מדרגות ברמה מקצועית בלתי מתפשרת. ניסיון מקצועי רב שהחברה מביאה עימה לכל פרויקט ניקיון מציבים אותה בקדמת הבמה והופכים אותה לחברה המומלצת ביותר לעבוד עימה.

 

שירותי ניקיון וחידוש חדרי המדרגות של נקי נקי

חברת נקי נקי היא החברה המובילה בישראל בתחום ניקיון חדרי מדרגות ולה ניסיון מוכח בתחום ניקיון וחידוש חדר מדרגות. הנכם מוזמנים לפנות לחברה ומומחיה יגיעו איליכם לבניין על מנת לבצע בדיקה יסודית ומקיפה שבסיומה תקבלו את ההמלצה לגבי מה שניתן לעשות על מנת לשפר את המראה שלו.
לאחר מכן נקי נקי מתחייבים לספק לכם הצעת מחיר הכי משתלמת לביצוע החידוש או הניקוי היסודי שיעשה בעזרת כלי עבודה החדשניים ביותר בתחום הניקיון. על מנת להבטיח את ביטחון הסביבה שבה עובדים צוותי החברה, בנקי נקי מקפידים להשתמש אך ורק בחומרי הגלם הידידותיים לסביבה שקיבלו אישורים מטעם משרד לאיכות הסביבה ומטעם מכון התקנים.

בנוסף, כל תהליכי העבודה מבוצעים על ידי צוות אדיב בצורה יסודית ותוך הקפדה על שמירה על שלמות המקום. עם מוניטין כמו של חברת נקי נקי אי אפשר להתחרות ואתם מוזמנים לפנות לחברה עוד היום על מנת לשדרג את מראה הבניין ולעלות את ערך הדירות שבו.


ניקוי חדר מדרגות עם חברת נקי נקי

פעמים רבות כתוצאה מהזנחה או טיפול לקוי בחדרי המדרגות, נוצרים כתמים שחורים ואף חורים באבן.
"נקי נקי" וצוות עובדיה המיומן מתמחים בחידוש וליטוש חדרי המדרגות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הכולל קרצוף חדר המדרגות תוך כדי שימוש בחומרים מהאיכותיים ביותר בעולם.
במקרים בהם הכתמים קשים ולא ניתן להסירם, מתמחה חברתנו בליטוש אשר מטרתו להוריד שכבה דקה מהאבן ובכך לחשוף את צבעה המקורי של האבן.
בסיום העבודה ועל מנת שמצב זה לא יחזור על עצמו נמרח את המדרגות בווקס או בסילר (תלוי בסוג האבן).