חדשות ומבצעים

15% הנחה על כל סוגי פוליש למגיעים מהאתר

ניקוי שטיחים

לפני החגים, אחרי עונות המעבר עם מזג האוויר שמביא עימו סופות אבק וחול לאזורנו או סתם כדי לשמור על הבית נקי באמת, חשוב לעשות ניקוי שטיחים וניקוי ריפודים. רק ניקוי יסודי הנעשה בשיטת הקיטור יכול להבטיח לכם כי הבית יהיה ללא שיער של חיות מחמד ונקי מכל האבק שיש באוויר.

על מנת שהניקוי שאתם מבצעים גם יחזיק מעמד לאורך זמן והשטיחים יחד עם הספות יותירו ניחוח נעים וידחו את הכתמים החדשים, יש להשתמש במהלך ניקוי ריפודים בחומרי ניקוי מיוחדים המכסים את הריפוד עם שכבת הגנה בלתי נראית ובלתי מורגשת.
גם אם תנקו את השטיחים מדי יום עם שואב אבק איכותי, לא תשיגו את התוצאות שתספק לכם חברת ניקיון ופוליש מקצועית שתגיע אליכם לבית עם ציוד מקצועי העובד בשיטת קיטור ועם חומרי הניקוי המקצועיים שלא ניתן לרכוש ברשתות הקמעונאיות.

ניקוי יסודי מסוג זה חשוב לא רק על מנת להשרות תחושה נעימה של ניקיון יסודי, לפעמים הוא נדרש גם על מנת שאנשים הסובלים מאלרגיה או מאסטמה יוכלו ליהנות מאיכות חיים בבית. על מנת שהריפוד והשטיחים שלכם יזכו לניקוי יסודי באמת, אתם מוזמנים לפנות לחברה הכי מקצועית ובעלת ותק ומוניטין עצום, הרי היא חברת נקי נקי.

שירותי ניקוי שטיחים וריפודים שתוכלו לקבל מחברת נקי נקי

חברת נקי נקי דוגלת במקצועיות השירות ועל מנת לספק ללקוחות ניקוי ריפודים ברמה הכי גבוהה,
בחברה עובדים עם חומרי הניקוי הכי מתקדמים ועם מכשירי הקיטור הכי יעילים וחדשניים. צוות מומחים בתחום ניקוי שטיחים עובר מדי שנה השתלמויות מקצועיות על מנת להכיר את החומרים החדשים, את הדרישות של משרד לאיכות הסביבה ועל מנת להכיר את שיטות העבודה החדישות.

ציוד ניקוי מקצועי עימו עובדים בחברת נקי נקי מבטיח כי במהלך קבלת השירות הרעש וההפרעה לשגרה יהיו מינימאליים וכי תוכלו להמשיך בחיים שלכם כרגיל. אדיבות ושירותיות ברמה גבוהה של צוות עובדי הניקוי של נקי נקי יגרמו לכם הרבה נחת.
מדובר על החברה בעלת השירותים המתקדמים ביותר בתחום הניקיון ואתם מוזמנים לפנות אליה עוד היום על מנת לקבל הצעת מחיר משתלמת.

ניקוי שטיחים עם חברת נקי נקי למה אנחנו?

חברת "נקי נקי" וצוות עובדיה משתמשים במכונות הפוליש הטובות בעולם ובחומרים איכותיים אשר נותנים תוצאות ניקוי מקסימליות וללא פשרות.
מטרת הניקוי להחזיר לשטיח את גמישותו ורכותו המקוריים ולהדגיש את צבעיו אשר התעממו והטשטשו עם השנים כתוצאה מהצטברות לכלוך.