חדשות ומבצעים

15% הנחה על כל סוגי פוליש למגיעים מהאתר

ליטוש שיש ואבן

אין מרצפות יותר יפות ממרצפות שיש או ממרצפות אבן טבעית. אבנים אלו מחזירות אור אודות לברק הטבעי ומכיוון שהן נכרות מהטבע הן שומרות על המראה שלהן לאורך זמן.
הציבור הישראלי נוטה לבחור באריחי השיש מכיוון שהם קרירים ונעימים למגע בעונת הקיץ החמה והארוכה.
יתרון נוסף שיש לחומר גלם זה ואשר הופך אותו לכה מבוקש בתחום הריצוף נובע מכך שמדובר על חומר טבעי שיופיו מעניק את המראה היוקרתי שהנו תוספת מרהיבה לעיצוב של כל חלל.

 

בנוסף, משיש ומאבנים טבעיות אחרות מייצרים את הריצוף האיכותי ביותר ובעל המרקם הנעים ביותר למגע.
החיסרון היחיד הוא הרגישות הגבוהה של שיש לחומרים כימיים ומכיוון שהוא נוטה לספוג כתמים ריצוף שיש מחייב טיפול ואחזקה שוטפים שמבוצעים אך ורק על ידי מומחי פוליש, חידוש וליטוש שיש ואבן.
לשם ביצוע ליטוש שיש נדרשים כלי עבודה מיוחדים וחומרי ניקוי המותאמים במיוחד לחומרים הטבעיים.
זה נכון גם במקרים בהם נעשה ליטוש אבנים טבעיות אחרת. על מנת שלא לגרום נזק בעת ניקוי שיש צריך להכיר את כללי העבודה ולדעת כיצד עובדים עם החומר הטבעי, אילו חומרים עלולים להיות מסוכנים לו ועם אילו מכונות ליטוש יש להעדיף לעבוד.

מקצועיות חסרת פשרות, זה מה שמבטיחים לכם בחברת נקי נקי בעלת מוניטין רב בעבודות ליטוש שיש ואתם מוזמנים לפנות עוד היום לחברה הזו על מנת להעניק לבית שלכם מראה מרהיב.

שירותי ניקוי וליטוש שיש של חברת נקי נקי

אם אתם מחפשים חברה מקצועית אמינה ובעלת ניסיון בתחום של פוליש וניקיון וליטוש שיש, לא תמצאו חברה יותר טובה מנקי נקי. תהליך העבודה של נקי נקי כולל לא רק את ההקפדה על הפן המקצועי, אלא גם דגש על שירות ברמה גבוהה, יחס אדיב וסובלנות כלפי כל הדרישות שיש ללקוח. ליטוש אבן טבעית היא ההתמחות הייחודית של החברה אודות לצוות ליטוש מנוסה שעובר מדי כמה שנים הכשרה מקצועית על מנת להישאר מעודכנים לגבי חידושים בתחום המקצועי.
בין אם שירותי ניקוי השיש דרושים לכם, בין אם אלה שירותי חידוש של חדרי המדרגות או ווקס קריסטלי, בנקי נקי יבצעו את המשימה על הצד הטוב ביותר ועלות השירות תהיה משתלמת.

חברת "נקי נקי" משתמשת במכונות הליטוש מהנחשבות ביותר בתחום וכן בדבקי-שיש ודיסקי יהלום מהאיכותיים בענף הליטוש
הליטוש מתבצע ע"י מכונה וסטים של יהלומים במספרים שונים כאשר לכל אחד מהסטים תפקיד בעיבוד האבן.