חדשות ומבצעים

15% הנחה על כל סוגי פוליש למגיעים מהאתר

הברקה קריסטלית

אם הריצוף בבית איבד את הברק והיופי שלו נשחק, אין משמעות הדבר שחייבים להחליף את כל הריצוף, פעולה יקרה ומיותרת. היום קיימת שיטת ניקוי ייחודית שיכולה להחזיר לריצוף הביתי שהשקעתם בו את מירב כספכם את הברק שאבד לו. כיצד זה נעשה?
בעזרת ציוד מיוחד שמבצע הברקה קריסטלית ומבטיח תוצאה של חידוש מרצפות.

 

לאחר ההברקה הקריסטלית הריצוף נראה כמו חדש גם אודות לשימוש במכשור פוליש קריסטלי מיוחד המיועד לניקוי פני המרצף תוך שימוש בכימיקאלים מיוחדים שאושרו על ידי מכון התקנים בתור השיטה היעילה ביותר להורדת השכבה העליונה של לכלוך וכתמים.
פעולה זו מותירים את הרצפה מלאת ברק. במידה והמרצפות שאצלכם בבית מתאימות לסוג זה של טיפול, אחריו יהיה לרצפה שלכם בבית מראה נקי שישמר לכמה שנים לפחות. כשאתם בוחרים חברת פוליש על מנת לבצע את ההברקה הקריסטלית, חשוב לוודא כי יש לחברה ניסיון וכלים מיוחדים המותאמים לעבודה בבתים פרטיים ולא רק במוסדות ציבוריים. לשם כך מומלץ לפנות לחברה בעלת מוניטין שיכולה להציג הוכחות בשטח כמו חברת נקי נקי.


 הברקה קריסטלית המבוצעת על ידי מומחי נקי נקי
 
הברקה קריסטלית או כפי שעוד נהוג לקרוא לה פוליש קריסטלי מבוצעת על ידי מומחי הפוליש של נקי נקי רק לאחר שהשטח שמיועד לניקוי נבדק ונמצא מתאים בשפה המקצועית נקראת הפעולה ניקיון אחרי שיפוץ. מומחי הפוליש של נקי נקי מבצעים את הבדיקה באמצעות כלים מיוחדים על מנת להתאים את סוג הפוליש וכדי שלא לפגוע בריצוף, אלא לשפר את המראה שלו. לאחר הבדיקה תהליך העבודה יעשה על ידי צוות מנוסה תוך שמירה על האביזרים והרהיטים שהבית מכיל ומבלי להפריע לשגרת החיים בבית. במידה ותפנו למומחי הפוליש של נקי נקי תקבלו לא רק את השירות המקצועי ברמה הכי גבוהה, אלא גם שירותיות ואדיבות מכיוון שבנקי נקי עובדים למען סיפוק הלקוח. משמעות הדבר הוא שתקבלו מהחברה את הצעת המחיר המשתלמת ביותר וכי משימת הפוליש תבוצע על הצד הטוב ביותר. בנוסף, התוצאות אותן הבטיחו לכם לפני הטיפול הן התוצאות שתקבלו. הנכם מוזמנים לפנות למומחי הפוליש של נקי נקי והבית שלכם יחזור להיות מבריק. 

למה לעשות הברקה קריטלית עם חברת נקי נקי?
 
הברקה קריסטלית מתבצעת ע"י שלושה חומרי זיגוג עיקריים X1, X2, X3 כאשר כל חומר הינו שלב נוסף ביצירת הברק.
החומר מרוסס על הרצפה ע"י ריסוס ועיבוד בעזרת מכונת הפוליש וצמר פלדה, פעולה זו מחממת את המשטח ובכך מספיגה בו את החומר עד לקבלת ברק מירבי.
"נקי נקי" וצוות עובדיה משתמשים במכונות הפוליש מהטובות בעולם וכן בחומרי הברקה האיכותיים והנחשבים בתחום.

בסיום העבודה ניתן למרוח שכבת הגנה נוספת למתן אחידות ושמירה על הברק לאורך זמן.
ריצוף שעבר הליך קריסטלי יש לתחזק בהתאם במשמר קריסטל תלוי בסוג האבן.